Velký výběr vína a sektů,
destilátů, tabáku a doutníků,
slaných i sladkých delikates
nejen pro požitkáře

Hlavní menu
Katalog   

Templářské sklepy Čejkovice

Templářské sklepy Čejkovice

Historie firmy Templářské sklepy spadá až do 13. Století, kdy na území Čejkovic přišli tajemní rytíři templářského řádu, přičemž první písemná zmínka o jejich působení je z roku 1248. Vybudovali templářskou tvrz, rozsáhlé vinařské sklepy a pěstovali vinnou révu, čímž začali novou epochu pěstování vinné révy v oblasti Čejkovic a okolních obcí.

Na tradici dnes navazuje firma Templářské sklepy Čejkovice, vinařské družstvo. V historickém sklepení jsou dodnes uložena vína v dubových a barikových sudech. Tradiční výroba a zrání vín doplňují moderní technologie, přičemž je kladen důraz na kvalitu všech etap výroby již od samotného výběru hroznů.

Vinařství zpracovává hrozny především ze dvou vinařských podoblastí Moravy:  Velkopavlovické a Slovácka. Různé klimatické podmínky, odlišné polohy vinic a různorodost podloží se odráží v širokém portfoliu vín, ve kterých se nachází i kvalitní ročníková a přívlastková vína.

V oblasti Čejkovic (odkud pochází stěžejní část hroznů) se daří především těmto odrůdám: Tramín, Moravský Muškát, Neuburské, Rulandské modré, Frankovka, Cabernet Sauvignon a stále oblíbenější Modrý Portugal.

 

Nabídka bílých, červených a růžovích vín, ale i sektu >

Rozsáhlá síť
prodejen

Zákaznická linka
+420 725 744 315

Velký výběr vína a sektů,
destilátů, tabáku a doutníků,
slaných i sladkých delikates

Provozovatel e-shopu DON PEALO:
PEAL a.s.
U Plynárny 412/101, Praha 10
Telefon: +420 725 744 315
DIČ: CZ25775634

V našich kamenných prodejnách přijímáme platby
v hotovosti a platebními kartami.

Stránky obsahují výrobky, které mohou být prodávány pouze osobám starším 18 let.
Osobám mladším 18 let je zakázáno prodávat tabákové výrobky, kuřácké pomůcky, bylinné výrobky určené ke kouření, elektronické cigarety a alkoholické nápoje.

Elektronická evidence tržeb EET
Podle zákona o evidenci tržeb je od 1.3.2017 společnost PEAL a.s. povinna vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinna zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Webdesign a programování MagicHouse s.r.o.

Prohlašuji

že jsem starší 18-ti let.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

V pořádku