Velký výběr vína a sektů,
destilátů, tabáku a doutníků,
slaných i sladkých delikates
nejen pro požitkáře

Hlavní menu
Katalog   

Portské

Portská vína (PORTO, OPORTO, Vinho do Porto) jsou známá vína pocházející z Portugalska. Jde o tzv. fortifikovaná (dolihovávaná) vína, v průběhu výrobního procesu je do vína přidáván alkohol. Rozlišují se základní typy:

WHITE PORT - bílé portské víno, vhodné především jako aperitiv, před podáváním vychlaďte.

RUBY PORT - nejznámější a nejrozšířenější portské víno. Má ovocný charakter a překrásnou temně rudou barvu. Jde o směs těch nejlepších vín, zraje obvykle 1 až 3 roky v dubových sudech. Vhodný i jako digestiv.

TAWNY PORT - portské víno zlatohnědé barvy, doba zrání je obvykle 3 až 5 let v menších sudech. Bývá sladší a lze jej konzumovat jako dezertní víno.

VINTAGE - ubikátní ročníkové víno, které je směsí těch nejlepších vín daného ročníku. Zraje dva roky v dubovém sudu a poté i 20 let v láhvi. Je to nejjemnější portské a je vhodné i k archivaci.

Portská vína značky PORTO RECCUA dovážíme přímo od výrobce z Portugalska a proto je můžeme nabídnout za přátelské ceny. Tato vína se vyznačují originální recepturou, kvalitním zpracováním a celkově jedinečným charakterem.

Obrázkový výpisŘádkový výpis

Výsledky filtrů:

 

Rozsáhlá síť
prodejen

Zákaznická linka
+420 725 744 315

Velký výběr vína a sektů,
destilátů, tabáku a doutníků,
slaných i sladkých delikates

Provozovatel e-shopu DON PEALO:
PEAL a.s.
U Plynárny 412/101, Praha 10
Telefon: +420 725 744 315
DIČ: CZ25775634

V našich kamenných prodejnách přijímáme platby
v hotovosti a platebními kartami.

Stránky obsahují výrobky, které mohou být prodávány pouze osobám starším 18 let.
Osobám mladším 18 let je zakázáno prodávat tabákové výrobky, kuřácké pomůcky, bylinné výrobky určené ke kouření, elektronické cigarety a alkoholické nápoje.

Elektronická evidence tržeb EET
Podle zákona o evidenci tržeb je od 1.3.2017 společnost PEAL a.s. povinna vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinna zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Webdesign a programování MagicHouse s.r.o.