Velký výběr vína a sektů,
destilátů, tabáku a doutníků,
slaných i sladkých delikates
nejen pro požitkáře

Hlavní menu
Katalog   

Víno, sekt a ostatní

Máte rádi kvalitní vína a nevíte, kde vybrat to správné? Pak zkuste vína z naší nabídky, kde můžete vybírat podle barvy, odrůdy nebo chuti. V naší nabídce naleznete také vína z různých vinařských oblastí v celé Evropě a to zejména česká a moravská vína, vína z Itálie a Španělská vína nebo francouzská vína. Pro naše prodejny dovážíme také kvalitní vína ze Španělska, Portugalska, Vína z Chile, Itálie, Francouzská vína nebo Vína z Jižní Afriky. Vína ze zahraničí dovážíme od ověřených, ale i nových výrobců a můžeme tak nabídnout výběrová jakostní vína za skvělé ceny.

Každé podnebí vtiskne bobulím rozličné chuťové vlastnosti a proto je každé vyrobené víno jedinečné svou barvou, chutí a celkovým charisma. Vína můžete z naší nabídky vybírat jak podle barvy, země původu, výrobce, značky vína nebo způsobu balení. V nabídce naleznete bílá vína, červená vína nebo růžová, ale i sekty, stolní a šumivá vína a nechybí ani portské víno. Nabízená vína jsou pečlivě vybírána s důrazem na kvalitu a původ. Ze stovek nabízených vín si jistě vyberete to správné víno jak pro mimořádné oslavy, tak pro setkání s přáteli či pro všední den.

V případě, že máte chuť na něco ostřejšího, tak můžete vybírat také z široké nabídky Destiláty a lihovin.

Obrázkový výpisŘádkový výpis

Výsledky filtrů:

 

Rozsáhlá síť
prodejen

Zákaznická linka
+420 725 744 315

Velký výběr vína a sektů,
destilátů, tabáku a doutníků,
slaných i sladkých delikates

Provozovatel e-shopu DON PEALO:
PEAL a.s.
U Plynárny 412/101, Praha 10
Telefon: +420 725 744 315
DIČ: CZ25775634

V našich kamenných prodejnách přijímáme platby
v hotovosti a platebními kartami.

Stránky obsahují výrobky, které mohou být prodávány pouze osobám starším 18 let.
Osobám mladším 18 let je zakázáno prodávat tabákové výrobky, kuřácké pomůcky, bylinné výrobky určené ke kouření, elektronické cigarety a alkoholické nápoje.

Elektronická evidence tržeb EET
Podle zákona o evidenci tržeb je od 1.3.2017 společnost PEAL a.s. povinna vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinna zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Webdesign a programování MagicHouse s.r.o.