Velký výběr vína a sektů,
destilátů, tabáku a doutníků,
slaných i sladkých delikates
nejen pro požitkáře

Hlavní menu
Katalog   

Právní podmínky

Copyright a právní podmínky používání www stránek

Použití dokumentů

Souhlas s používáním jakýchkoliv textových informací, případně kompletních dokumentů (projektová dokumentace, případové studie, tiskové zprávy a další textové informace) z tohoto virtuálního www serveru (dále označovaný jen jako "server, web, www stránky") uděluje společnost PEAL a.s. pouze za předpokladu, že:

  • na veškerých použitých kopiích bude uvedeno níže uvedené prohlášení o ochraně autorských práv a o tomto souhlase
  • dokumenty z tohoto webu budou použity pouze pro informační a nekomerční účely, dokumenty lze použít případně pro osobní účely
  • dokumenty nebudou kopírovány ani umístěny na žádný jiný server nebo počítač připojený do sítě Internet nebo do firemní počítačové sítě
  • dokumenty z tohoto webu nebudou převedeny na jiná volně šířitelná media a nebudou zveřejněny v žádných jiných "klasických" médiích
  • v dokumentech nebudou provedeny žádné změny a úpravy
  • použití informací a dokumentů za jakýmkoliv neoprávněným účelem je ze zákona výslovně zakázáno, takové jednání může mít za následek závažné občanskoprávní a trestněprávní postihy, pachatelé budou stíháni v maximálním možném rozsahu

Výše uvedené dokumenty a podmínky nezahrnují grafický design nebo rozvržení těchto webových stránek. Prvky této webové prezentace jsou chráněny autorským zákonem a nesmí být kopírovány nebo napodobovány jako celek ani jako části. Žádné logotypy, grafické a zvukové soubory ani obrazové prvky z této www prezentace nesmí být kopírovány bez výslovného souhlasu společnosti PEAL a.s.

Rozsah odpovědnosti
Přestože je základní snahou společnosti PEAL a.s. zveřejňovat na těchto webových stránkách vždy přesné a aktuální informace, neposkytuje PEAL a.s. žádné záruky týkající se jejich aktuálnosti. PEAL a.s. nenese žádnou odpovědnost vůči klientovi či návštěvníkovi stránek za jakékoliv překlepy, gramatické chyby nebo jiná opomenutí v obsahu této stránky. V případě uvedení nesprávné ceny nebo informace u některého z výrobků z důvodu překlepu nebo jinou chybou, PEAL a.s. si vyhrazuje právo odmítnout nebo zrušit jakékoliv objednávky takového nesprávně uvedeného produktu bez ohledu na to, zda byla nebo nebyla objednávka potvrzena. Pokud jakýkoliv produkt nabízený společností PEAL a.s. neodpovídá zde uvedenému popisu, jediným oprávněním zákazníka je možnost vrátit takový výrobek a PEAL a.s. vrátí peníze.

Omezení odpovědnosti
PEAL a.s. a/nebo její jednotliví dodavatelé nezaručují vhodnost informací obsažených na těchto www stránkách a v dokumentech či souvisejících grafických zobrazeních a/nebo softwaru publikovaném na webu na jakýkoliv účel. Všechny takové dokumenty a související grafické zobrazení jsou poskytovány jak stojí a leží bez jakékoliv záruky a mohou být bez upozornění změněny. Jakékoliv riziko spojené s jejich používáním nese příjemce. V žádném případě PEAL a.s. a/nebo jeho jednotliví dodavatelé nejsou odpovědni za škody ani za jejich náhrady a to ani v případě, že PEAL a.s. byl informovaný o možnosti jejich vzniku.

Software
Jakýkoliv software, který je k dispozici ke stažení z webu je autorským dílem společnosti PEAL a.s. a/nebo jejích dodavatelů. Použití softwaru se řídí podmínkami licenční smlouvy pro koncové uživatele, pokud taková existuje, která je připojená k softwaru nebo je jeho součástí (dále označovaná jen jako "Licenční smlouva"). Koncový uživatel nebude moci nainstalovat software, ke kterému je připojena Licenční smlouva nebo je jeho součástí, bez toho, aby nejprve souhlasil s jejími smluvními podmínkami.

Ochranné známky
PEAL a.s. anebo zde uvedené názvy produktů a společností mohou být nebo jsou ochrannými známkami a/nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Odkazy na stránky třetích stran
Společnost PEAL a.s. přiměřeně prohlíží odkazované stránky, v žádném rozsahu ale neodpovídá za obsah těchto stránek třetích subjektů nebo jakéhokoliv odkazu uvedeného na takových stránkách. Společnost PEAL a.s. vám umožňuje propojení se stránkami třetích subjektů pouze pro vaše pohodlí. Zařazení takového odkazu neznamená souhlas společnosti PEAL a.s. s obsahem této stránky.


PEAL a.s.

Rozsáhlá síť
prodejen

Zákaznická linka
+420 725 744 315

Velký výběr vína a sektů,
destilátů, tabáku a doutníků,
slaných i sladkých delikates

Provozovatel e-shopu DON PEALO:
PEAL a.s.
U Plynárny 412/101, Praha 10
Telefon: +420 725 744 315
DIČ: CZ25775634

V našich kamenných prodejnách přijímáme platby
v hotovosti a platebními kartami.

Stránky obsahují výrobky, které mohou být prodávány pouze osobám starším 18 let.
Osobám mladším 18 let je zakázáno prodávat tabákové výrobky, kuřácké pomůcky, bylinné výrobky určené ke kouření, elektronické cigarety a alkoholické nápoje.

Elektronická evidence tržeb EET
Podle zákona o evidenci tržeb je od 1.3.2017 společnost PEAL a.s. povinna vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinna zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Webdesign a programování MagicHouse s.r.o.

Prohlašuji

že jsem starší 18-ti let.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

V pořádku