Velký výběr vína a sektů, destilátů, tabáku a doutníků, slaných i sladkých delikates nejen pro požitkáře.

Cava Jaume Serra - španělský sekt

Jaume Serra jsou světoznámá vína španělského výrobce García Carrión se zárukou původu v oblasti Cava a Penedés, která pomalu dozrávají v podzemních jeskyních “Masía – Fortaleza” ze 17. století na farmě El Padruell ve Španělsku. Španělská CAVA je šumivé víno vyráběné tradiční metodou „Champenoise“, tedy druhotným kvašením přímo v láhvi. Vynikající vyvážená chuť, bohaté a přitom jemné perlení zaručuje dokonalý požitek.

Hrozny pochází z registrovaných vinic cavy, které se nachází především v oblasti Katalánska. Z této oblasti dovážíme skvělou cavu značky Jaume Serra , jejíž výroba začala již v roce 1874. Díky dlouholetým zkušenostem se zde vyrábí cava, která opakovaně získává prestižní ocenění na světových výstavách, a také u odborníků si získala respekt. Celosvětově obliba cavy stoupá a aktuálně jde o jedno z nejprodávanějších šumivých vín světa.

V únoru 2016 byla sektu Cava Jaume Serra DEMI SEC udělena zlatá medaile v GRAND TESTU věnovaném speciálně cavám. Odborná komise sommeliérů a degustátorů ji vyhodnotila jako nejlepší cavu v kategorii Semi Seco na českém trhu. Ochutnejte i vy „zlatou“ Cavu!

Španělský sekt Cava Jaume Serra je vynikající jako aperitiv nebo skvělý přípitek a u nás máte na výběr tyto druhy:

  • Jaume Serra Cava BRUT, 0,75l
  • Jaume Serra Cava DEMI SEC, 0,75l
  • Jaume Serra Cava BRUT ROSÉ, 0,75l
  • Jaume Serra Cava BRUT MAGNUM, velké balení 1,5l
  • Jaume Serra Cava BRUT, malé balení 0,2l

Cava Jaume Serra v e-shopu >

00.00 KčPlatit

Rozsáhlá síť prodejen

Zákaznická linka

+420 725 744 315

denně 6:00 – 15:30 hod

Newsletter

Zde se můžete registrovat k odběru novinek a neunikne Vám žádná akční nabídka a sleva!