Velký výběr vína a sektů,
destilátů, tabáku a doutníků,
slaných i sladkých delikates
nejen pro požitkáře

Hlavní menu
Katalog   

Habánské sklepy - moravská vína

Habánské sklepy - moravská vína

Vinařství Habánské sklepy založili ve Velkých Bílovicích již v roce 1614 Habáni, ve své době velmi pokrokoví a mírumilovní obyvatelé této moravské vinařské obce. Byli to zruční řemeslníci, stavitelé a zejména vinaři. Pokrokově přistupovali k pěstování vína a péči o vinohrady, vybudovali mnoho sklepů a v největším z nich dnes sídlí a vyrábí víno stejnojmenná firma – Habánské sklepy.

Po čtyři staletí se zde zachovává vysoká úroveň výroby a vznikají zde unikátní vína s neopakovatelných charakterem, která mají duši.

Při výrobě vína se v Habánských sklepích používají jen ty nejkvalitnější hrozny a vysoký podíl ruční práce, který zajišťuje šetrný individuální přístup. Vinice jsou ve viničních tratích, kde roste réva od nepaměti. Réva, její výživa a pěstitelské postupy jsou pečlivě sledovány odborníky.

V nabídce eshopu najdete jak vína vhodná pro sváteční okamžik, tak také vína vhodná k různým pokrmům a oslavám.

Z naší nabídky můžete vybírat jak jedinečná klasická vína s pečlivě sestavenou paletou vůní a chutí a s rukopisem charakteristickým pro značku Habánské sklepy, tak také prémiová vína z Habánských sklepů nebo ročníková přívlastková vína.

Nabídka Habánských vín >

Rozsáhlá síť
prodejen

Zákaznická linka
+420 725 744 315

Velký výběr vína a sektů,
destilátů, tabáku a doutníků,
slaných i sladkých delikates

Provozovatel e-shopu DON PEALO:
PEAL a.s.
U Plynárny 412/101, Praha 10
Telefon: +420 725 744 315
DIČ: CZ25775634

V našich kamenných prodejnách přijímáme platby
v hotovosti a platebními kartami.

Stránky obsahují výrobky, které mohou být prodávány pouze osobám starším 18 let.
Osobám mladším 18 let je zakázáno prodávat tabákové výrobky, kuřácké pomůcky, bylinné výrobky určené ke kouření, elektronické cigarety a alkoholické nápoje.

Elektronická evidence tržeb EET
Podle zákona o evidenci tržeb je od 1.3.2017 společnost PEAL a.s. povinna vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinna zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Webdesign a programování MagicHouse s.r.o.

Prohlašuji

že jsem starší 18-ti let.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

V pořádku