Velký výběr vína a sektů,
destilátů, tabáku a doutníků,
slaných i sladkých delikates
nejen pro požitkáře

Hlavní menu
Katalog   

O společnosti

Provozovatel sítě prodejen DON PEALO je PEAL a.s.

Společnost PEAL a.s. je ryze českou obchodní společností, která již 31. rok provozuje velkoobchod s vínem, sekty, destiláty, tabákovými výrobky, doutníky, kuřáckým sortimentem, nápoji, cukrovinkami a slanými potravinami.

Po celé České republice je více jak 94 maloobchodních prodejen DON PEALO a to ve dvou základních konceptech:

  • TABÁK&TISK - komplexní nabídka tabákových výrobků, kuřáckých potřeb, denního tisku a časopisů, telefonních kupónů, jízdenek MHD, terminály SAZKA, drobný doplňkový sortiment.
  • VINOTÉKA - základní nabídka tabákových výrobků a tisku s rozšířenou nabídkou vína, značkového alkoholu, doutníků z celého světa, zapalovačů a dárkových předmětů, slaných a sladkých potravin, stáčeného sudového vína.

Benefity pro naše zákazníky:

Snadná dostupnost většina prodejen je na prestižních místech nákupních center, nebo na důležitých místech dané lokality.

Široká nabídka produktů z Čech, Moravy, ale i ze zahraničí, díky vlastnímu importu u mnoha položek zákazníci oceňují bezkonkurenční ceny.

Vysoký standard prodeje, moderní vzhled našich prodejen, ale zejména zaškolený a vstřícný personál je to, co prodejny Don Pealo odlišuje.

Výdejny e-shopu při nákupu na e-shopu lze kteroukoli z poboček zvolit jako výdejní místo, kde si své zboží vyzvednete ZDARMA, bez dalších poplatků.

Přijďte se přesvědčit do některé z prodejen Don Pealo. Sovu nejbližší prodejnu najdete snadno v seznamu zde.

Těšíme se na Vaši návštěvu. Tým Don Pealo

 

Portál prodejny Don PealoTisk a časopisyNabídka doutníkůNabídka sortimentuˇ3iroká nabídka zapalovačů v různých cenových hladinách, včetně luxusních dárkových balení.Fajfky a další kuřácký sortimentProdej sudových vínProdejny Don Pealo v nákupním centru.Don PealoLogo Don Pealo v černé variantě

Rozsáhlá síť
prodejen

Zákaznická linka
+420 725 744 315

Velký výběr vína a sektů,
destilátů, tabáku a doutníků,
slaných i sladkých delikates

Provozovatel e-shopu DON PEALO:
PEAL a.s.
U Plynárny 412/101, Praha 10
Telefon: +420 725 744 315
DIČ: CZ25775634

V našich kamenných prodejnách přijímáme platby
v hotovosti a platebními kartami.

Stránky obsahují výrobky, které mohou být prodávány pouze osobám starším 18 let.
Osobám mladším 18 let je zakázáno prodávat tabákové výrobky, kuřácké pomůcky, bylinné výrobky určené ke kouření, elektronické cigarety a alkoholické nápoje.

Elektronická evidence tržeb EET
Podle zákona o evidenci tržeb je od 1.3.2017 společnost PEAL a.s. povinna vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinna zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Webdesign a programování MagicHouse s.r.o.